SKU: F150C04C12A-TN
Sold Individually
Ford F-150 Crew/Extended Cab 12 inch 200W RMS Vehicle Specific Custom Subwoofer Enclosure
Thunderous Bass Without Sacrificing Space
Fits Ford - F-150 Crew Cab/Ext Cab 2004-2008 (4 door models). Finished in Charcoal.
This model is made to order. Call 1-800-372-3029 to place order by phone if showing not in stock.
Ask an expert Find a location
Integrated Amplifier for Peak Performance
This ThunderForm comes with a built-in amplifier perfectly matched to the 12" Terminator subwoofer, delivering impressive, distortion-free bass with a hassle-free setup, ideal for both stock and upgraded audio systems.